دبی از هیجان انگیزترین و در عین حال باشکوه ترین مقاصد گردشگری خاورمیانه در قلبِ کشور امارات متحده عربی است، این شهر زیبا و پرجمعیت هرساله مقصد بسیاری از گردشگران اروپایی، آسیایی و حتی آمریکایی است. شهر دبی یا دوبی به عنوان بزرگترین شهر امارات متحده عربستان به حساب می‌آید. همچنین بسیاری از گردشگران و مسافرین گمان می‌کنند که پایتخت امارات متحده عربستان، شهر دبی است؛ اما ابوظبی است که به عنوان پایتخت این کشور ثروتمند شناخته می‌شود.

از بهترین فصل ها برای سفر می‌توان به فصل زمستان اشاره کرد، چرا که در فصول دیگر، آب و هوای دبی گرم و خشک است. در زمستان هوا در این کشور، بسیار لذت بخش و مطبوع است اما در فصول تابستان به دلیل گرمای شدید، از گشت و گذار در این کشور خسته خواهید شد و دبی چندان برای شما لذت بخش نخواهد بود. از دبی بیشتر به عنوان مقصد توقف مسافرینی که به داخل یا خارج از کشور امارات پرواز می کنند، یاد می شود، اما در عین حال دبی به عنوان یک شهر متوقف کننده مسافران نیز دارای تعجب برانگیز ترین و در عین حال جذاب ترین امکانات برای گذراندن وقت و تفریح کردن است. مسافران، دبی را به عنوان شهری که بین قدیم و جدید یا گذشته و حال، گیر افتاده می ‌شناسند. مکانی در یک فرهنگ محافظه کار با آداب و رسوم خاص که نمادی از گذشته و در عین حال، آینده است.

 

دبی شهری جذاب و با فرهنگ های مختلف است که قطعاً لیاقت بیشتری از یک مقصد توقف برای مسافران را دارد، دبی پر از مکان هایی است که ورود به آنها آزاد و رایگان است. اما قدم ‌زدن ‌در آنها می‌ تواند واقعاً خیره کننده باشد، گذراندن ساعاتی از روز در مراکز خرید دبی پیشنهادی کاملاً وسوسه برانگیز خواهد بود.

دبی یکی از هفت استان امارات متحده است، این استان بعد از ابوظبی با مساحت تقریبی ۴ هزار و ۱۵۰ کیلومتر مربع کمتر از ۶ درصد مساحت امارات متحده را به خود اختصاص داده است و در جایگاه دوم قرار دارد.  جمعیت دبی کمتر از ۳ میلیون نفر می باشد و با این میزان جمعیت، دبی را باید جزء پرجمعیت ترین شهر عربی معرفی کرد، البته ناگفته نماند که این میزان جمعیت تنها جمعیت ساکنان دبی هستند اما با احتساب مهاجران به این منطقه، جمعیت دبی حدود ۱۰ میلیون نفر است که هم از لحاظ شهروندان آن و هم از لحاظ مهاجرت کنندگان میزان مردان در این کشور از زنان بیشتر است. محبوبیت دبی ارتباط زیادی با سبک زندگی لوکس و معماری مدرن دبی در قلب کویر دارد، ۵۰ سال پیش دبی تنها یک روستا کوچک در میان بیابان بود، اما امروزه شهر دبی در امارات متحده عربی با بناهای برجسته، عجیب و غریب و فوق‌العاده یکی از مهمترین شهر های جهان شناخته می‌شود. حدوداً بیش از ۲۰۰ ملیت مختلف در دبی ساکن هستند، به علاوه گردشگران و بازرگانان بی شماری که هر روز در این کشور زندگی می کنند. در اوایل دهه ۱۷۶۰ دبی روستای کوچکی بود که ماهیگیری و غواصی در بین ساکنان آن به عنوان شغل اصلی شناخته می شد، تا پایان قرن هجدهم حدود ۱۲۰۰ نفر در آنجا زندگی می کردند اما امروزه بیشتر از سه میلیون نفر جمعیت بومی دارد که پیش از کشف روغن، مروارید و طلا این شهر به شدت مورد توجه بازرگانان قرار گرفت. نیمی از مهاجرت کنندگان به کشور دبی، ساکنین کشورهایی مانند هند هستند.

این کشور به دلیل عدم وابستگی به اقتصاد نفت از قبل از سال 2000 میلادی تا کنون درآمد ناچیزی از آن به دست آورده است. اقتصاد دبی مبنی بر سرمایه گذاری است، همچنین به دلیل سرمایه گذاری داخلی و خارجی شهر دبی با اقتدار و سربلندی توانسته است درآمد بالایی از طریق گردشگران به دست آورد.

 

 

اگر به دنبال یک زندگی لوکس و لاکچری هستید ما امــــارات / دبــــــی را به شما پیشنهاد می کنیم.

شما می توانید در امارات مدرن فکر کنید و لاکچری زندگی کنید.

بخشی از خدمات ما عبارتست از:

دریافت کارت اقامت و ثبت شرکت با کفیل اماراتی معتبر
افتتاح حساب بانکی در بانک های معتبر امارات
انجام امور بازرگانی
خرید ملک و …
پرداخت بعد از اخذ اقامت

بهترین مبالغ اقامت دبی را در سریعترین زمان ارائه میدهیم و تا پایان کار یک درهم نیز دریافت نمیکنیم

بهترین مبالغ اقامت دبی را در سریعترین زمان ارائه میدهیم و تا پایان کار یک درهم نیز دریافت نمیکنیم